Blog

ZVAŽUJETE KÚPU NEHNUTEĽNOSTI NA PRENÁJOM? UROBTE TAK ČÍM SKÔR

Situácia na trhu s rezidenčnými nehnuteľnosťami praje momentálne viac predávajúcim ako kupujúcim. Ceny nehnuteľností sú vysoké a preto sa logicky natíska otázka: Oplatí sa ešte dnes kupovať byt na investíciu? Ako k investičným nákupom pristupujú banky? A čo všetko treba vziať do úvahy, ak sa rozhodnem kúpiť si byt na prenájom? Na tieto aj ďalšie otázky odpovie Katarína Kostková, riaditeľka divízie úverov v spoločnosti FinGO.sk.

Prejsť na článok

ŠTUDENTSKÉ BÝVANIE V TRNAVE ZADARMO...?

Trnavské Nádvorie už viackrát dokázalo, že má pre svoje mesto obrovský prínos. Po novom otvára možnosti aj študentom, ktorí chcú aktívnym prístupom prispievať k tvorbe projektov podporujúcich rozvoj Trnavy. Motiváciou im má byť ubytovanie zadarmo, resp. bez potreby uhrádzať za bývanie v novom Kampuse finančné čiastky. Cena zaň je totiž úplne iná.

Prejsť na článok

PRIEMERNÉ CENY 2 A 3-IZBOVÝCH BYTOV V 4.KVARTÁLI 2017

Pokračovanie rýchleho zvyšovania cien v minulom roku zdvihlo ceny bytov vo všetkých krajských mestách o niekoľko tisíc. Napriek tomu, že pred koncom roka sa v niektorých mestách rast cien spomalil, kúpa bytu bola podstatne drahšia ako rok predtým.

Prejsť na článok